Reference

Jolana a Vláďa Novotní (svatebně-manželské foto "po letech", jako vstup do 2. půlky života)

Milá Zuzi, ještě jednou děkujeme, nejprve opět a znovu za focení, za pohodovou atmosféru za návrhy jak se postavit, nastavit, dívat. A druhak za to, že jsi nám udělala nadstandartní službu a udělala jsi nám víc fotek než jsme byli domluvené. Když jsem od tebe přebírala CD s fotkama a ty jsi mi říkala, že jsi udělala něco navíc, tak jsem netušila, že jsi jich pro nás udělala tolik. Takže mnohokrát Děkuji, děkuji, děkuji. S láskou a vděčností Joli a Vláďa 

Adéla Jedličková (foto jako pracovní portfolio - sportovní kouč)

Ahoj Zuzi, Souhlas samozřejmě máš a ráda. Aaaa zpětná vazba: Zuzka je moc šikovná a příjemná fotografka. Již společně třetí focení s ní, jsem si užila a můžu říct, že fakt hodně. Líbilo se mně to, byla sranda a pohoda. A celé to bylo velmi upřímné, pravdivé. Mám k ní důvěru. Zuzka má dobré nápady, ví co chce a jak to bude vypadat, má to prostě v oku😍👀 a v srdci💜. Děkuji😘 Adéla

Irena Čani (boudoir v penzionu, část v přírodě)
"Zuzi jsem nadšená! Jak z celého focení, které jsem pojala jako jeden... velký víkendový mejdan, tak z výsledku :-) Líbilo se mi, že jsi měla věci předem nachystané, promyšlené, já jsem se díky tomu hned cítila skvěle..a pak už to byla jen zábava. Venkovní focení v únoru v lese bylo pak už jen třešinka na dortu. Fakt mě pobavilo, že jsme nacpala do kufru kolo jako rekvizitu, a pak jsme ho nebyla schopná ani složit, ale kolemjdoucí naštěstí pomohli - ikdyž se na nás dívali jako na blázny, že v únoru lítám v prádle po lese. Fotky jsou úžasné, manžel, rodiče a i dcery nadšené a já jsem moc spokojená :-) děkuji ti moc!"

paní Petra

boudoir

Dobrý den, paní Zuzano, děkuji Vám za den, který jste mi věnovala, jste velice příjemná žena. Fotky jsou krásné a já jsem jich vybrala hodně, protože Vaše práce je prostě perfektní. Dám si dárek k vánocům a nebudu tolik jíst:-). Ještě jednou Vám děkuji a těším se na setkání. Petra

Jana P.

těhotenské

Jsi opravdu moooc šikovná, Zuzko, máš talent!!!! Díky moc za krásné fotky a památku na pupek. Konečně jsme někde zvětšený jako rodinka dohromady!!!! Už se na fotky moc těším!!! Z toho nádraží a z mostu jsou prostě geniální!!!!!!!!! Mám své favority:-)

Adéla Jedličková

těhotenské; později s miminkem

Focení se Zuzkou: prostě přííííjemnéééé, záááábavnéééé, náááápaditééééé, pohodovéééé, s krásnými fotkami na konci. Díííky. 

Sabina a Rudolf Kotrčovi 

svatba (po dodání prvních fotek)  

Děkujeme za fotky, jsou nádherné, ještě teď se u nich rozplýváme :-) Těšíme se na zbytek :-) Mějte se krásně. Kotrčovi

Veronika Volejníková 

rodinné focení, miminko

Zuzko, chtělo to značnou dávku drzosti, abych k tobě přivedla svého muže fotografa... Ale komu už jinému jsem měla svěřit naše první rodinné focení, než ženě, která je sama matkou a velice citlovou fotografkou? Za nás tři ti moc děkuji za milé focení a především za snímky, které bychom si sami nemohli nafotit. Veronika Volejníková a její Jirkové. 

Miroslava Kameníková

boudoir

Je úžesné, jak vás Zuzka dokáže oprostit od studu před objektivem a přesvědčit vás, že pózování je naprosto přirozená záležitost. Fotografování s ní je zábava, díky komunikaci během focení máte chvilkami pocit, že jste s kamarádkou na kávě. Dokáže, že se cítite žensky, sexy, ale bez špetky vulgárnosti. Stejně tak potom působí její fotografie, kterými dělá radost svým klientkám a jejich blízkým. 

Irena Čani

po obdržení náhledů

Ahoj Zuzi, díky mám. :-) Jéé super, úúžasné :-) Skvělá práce!

Irena K.

reakce po focení boudoir

Ahoj Zuzko, byl to pro mě krásně prožitý den i po focení, kdy to vše doznívalo. Je vidět, s jakou chutí fotíš a jaké máš skvělé nápady. Díky Irena 

Vladimíra Řeháková 

zamilované foto s partnerem

Dobrý den Zuzko, mockrát děkujeme za fotky, jsou opravdu moc pěkné, jsme spokojeni :-). Focení naprosto splnilo, vlastně i předčilo naše očekávání. Byly to velmi příjemně strávené chvíle. Výběr místa pro focení a typ oblečení jsme nechali na vás a musíme říct, že jste nápaditá, vtipná, sršíte energií. Měli jsme oba pocit, že vás známe už dlouho, všechno bylo ve vaší režii přirozené a pohodové. Opravdu můžeme vřele doporučit ostatním ať už párům, nebo rodinám ... a taky už jsme to udělali ;-). Přejeme vám Zuzko ať se daří. Jen tak dál ;-). V+R

Michaela Grimová

boudoir v přírodě

Dobrý den, Zuzko, tak konečně jsem vyšetřila chvilku, abych Vám dala zpětnou vazbu k našemu focení. Počasí nám moc nepřálo (14 °C a chvílemi déšť), ale zvládly jsme to a výsledkem jsou fotky, které předčily veškerá moje očekávání. Velkou zásluhu na tom mají vizážistka Eliška a fotografka Zuzka (měla jsem pocit, že toto naše focení Zuzku baví, což mi pomohlo uvolnit se a sem tam vyloudit téměř profesionální modelkovský výraz :) ). Naprosto geniální byl výběr místa (rybník za městem). Volná příroda dodala našemu focení a fotkám úplně jiný rozměr. Zima a hlad zapomenuty ;). Díky moc! Míša
PS: Manžel je z fotek rovněž nadšený. 

Michaela Husárová

rodina

Zuzko, po shlédnutí těchto fotek jsem tvým velkým fanouškem! 

paní P.

boudoir; po nafocení snímků v domácím prostředí, vtipná SMS od manžela

Tak jsem dostala tři otázky: S kým jsi pila víno? S kým ses válela v posteli? A k čemu byly ty černý rukavičky? :-)

Miroslava Jasanská

boudoir

Zuzko, moc děkuji za nádherné fotografie, které jsou sexy, ale zároveň decentní. Moc se mi focení s tebou líbilo a z fotek jsem nadšená. Všem doporučuji. 

Jana a Jiří Kastnerovi

foto na firemní prezentaci

Zuzčina práce fotografky jde od srdce a zdá se být jejím posláním. Se svými klienty i záběry pracuje s citem a láskou k fotografickému umění. V jejím pojetí to není cvak cvak a hotovo, je to více zážitek :-). Pa, JK

Jana Volejníková

s miminkem, dětmi, rodinné

Jana Volejníková (s miminkem, dětmi, rodinné)
V první řadě jsem ocenila rychlou domluvu ohledně termínu focení. Samotné focení pak proběhlo v pohodlí našeho domova a díky tomu byla skvělá atmosféra a žádná nervozita z cizího prostředí. Zuzka je moc šikovná, umí děti zaujmout a zabavit. Dalším kladem celého focení byla kreativita a nápaditost při focení samotného miminka. Z foteček jsme byli nadšeni a děkujeme za památku na celý život.
Podle toho, jak sleduji tvé fotečky, tak je vidět, že se čím dál více zlepšuješ, fotečky mají šmrc a jsou opravdu čím dál krásnější a na tvé práci je vidět skutečná profesionalita. 

JUDr. Svatopluk Muzikant

obdarovaný manžel, boudoir

Teď se mi podařilo, milá Zuzanko, si již téměř hotový názor obdarovaného na darované fotky svého krásného protějšku vymazat, proto Vám ho pošlu asi jako seriál... Nad fotografiemi mojí Janičky, která ve spolupráci s Vámi, přestože se nerada fotí, dokázala se uvolnit a "užít si to", jsem si uvědomil, jak mě stále přitahuje a že jsem ji ještě nestačil poznat a že mám před sebou ještě hodně krásné "poznávácí" práce. Za to Vám patří dík! Jsem vlastně šťastný člověk, který si to musí denně připomínat, těšit se z toho a užívat si to a zároveň se o to bát. Být pokorný a snažit se být svému pokladu oporou! Je toho tolik, co člověku, který má již něco odžito, proběhne hlavou, ale to již překračuje Vaše zadání... Dobrou noc! 

Petra Tušicová

těhotenské v přírodě

Focení se Zuzkou bylo bezvadné a vtipné. Myslím, že jsme si ho užily a já se cítila uvolněně a pohodově. Výsledkem jsou krásné fotky, ze kterých dýchá lehkost a zkušenosti. Zuzka dokáže zachytit momenty, které dělají fotečky opravdu nádherné, však to chce někdy pořádný tělocvik :o) Líbilo se mi, že měla zjištěny veškeré detaily, i kdy zapadá slunce. Moc Ti, Zuzko, fandím a držím pěsti. Je to zkrátka profík :o) 

Martina Kupková

rodinné, v přírodě

Vážená paní Škvrnová, :-) focení s Vámi bylo pro nás velmi příjemným zážitkem, umíte navodit správnou náladu a neustále z Vás sálá radost z práce, kterou děláte. Focení dětí není vůbec jednoduché, takže klobouk dolů... Děkujeme za krásné snímky naší rodiny a ochotu vyrazit do terénu. Fotky jsou opravdu krásné a profesionální. A co bychom chtěli příště jinak? Jedině - častější focení. :-) Kupkovi z Opavy :-) (Příště zase dojedeme my do Hradce ... :-) )

Jindřich Volf

reportáž, Silniční konference Aldis 

Vážená paní Škvrnová, po padesáté jsem si prohlédl Vaše fotky. Přiznávám se na rovinu, že jsem z nich naprosto nadšený. Prostě, Vy umíte mistrovsky vystihnout atmosféru té pravé chvíle.

Veronika Adámková

boudoir

Moje reference - super :o)
Byla jsi velmi vstřícná, nápaditá a moc mě to bavilo. Fotky se líbily, určitě bych do toho šla znovu :o)


Eva Kašparová

boudoir

Milá Zuzko, chci touto cestou ještě jednou poděkovat za krásné fotky.Ačkoliv jsem se zpočátku trochu obávala,připadalo mi,že společně strávený čas s Tebou a vizářistkou Eliškou velice rychle a příjemně uplynul.Nejsem již nejmladší a už vůbec ne modelka,ale díky Vám vznikly krásné fotografie,které mi budou památkou na celý život.Mějte se krásně,zdraví Eva. 

Tereza Mariusová

svatba, celodenní reportáž

Ahoj Zuzko, moc děkujeme za skvěle zachycený svatební den naší rodiny a přátel. Fotky jsou přirozené, krásné, spousta fotek vážně srandovních a to se mi na nich strašně líbí, žádné falešné úsměvy.. Vše bych shrnula asi takto: NÁDHERA A JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍKY :)) My všichni Mariusovi

Iva Růžičková

rodina

Zuzko, máš krásné nápady a fotky. Musí ti to zabrat moc moc času.  

Eliška Čejková

nevěsta

Ahoj Zuzko, teď jsem se dívala na fotky... Jsou krásné! Fakt nádhera, jsi hrozně moc šikovná. :-)

Petra Lexová

rodina, v přírodě

Poprvé jsem fotky pí. Škvrnové viděla v Bazalce a hned mě nadchly. Hledala jsem již delší dobu někoho, kdo by naši rodinu vyfotografoval jinak než v atelieru a neuvolněné. Neváhala jsem tudíž a zavolala. A jsem z našich fotek opravdu nadšená. Dvě hodiny příjemného focení pod širým nebem. Užila jsem si to já i celá má rodina, i když jsem nejprve chtěla fotit pouze děti. Máme krásné portréty v přírodě a skvělý zážitek.Děkujeme !!!! 

Tereza Štěpánková

boudoir

Focení se Zuzkou Škvrnovou bylo úžasné. Připadala jsem si krásná a svůdná... Příjemná hudba a péče vizážistky ještě více uvolnily atmosféru. Na chvíli se ze mě stala femme fatale - díky krásnému nalíčení, upraveným vlasům a blikajícímu foťáku jsem se na pár hodin cítila jako nejúžasnější žena s velkým Ž... Všem ženám a dívkám doporučuji - nejen vaše oči pak budou z fotek naprosto nadšené :) Zuzi, ještě jednou moc dekuju!!! Ty fotky jsou fakt krásný :)

Alejandro

sport

Ty fotky jsou krásný. Děkuji. 

Eva Illner Bachmanová

těhotenské, atelirer

Ahoj Zuzi, teda jsi fakt dobrá - smekám :)

Adéla J.

Jsi opravdu šikovná, na netu máš tollik krásných fotek!!! Je to z nich poznat, že to je vášeň!!:) Opravdu moře nádherných fotek!!!!

Martina Koubová

miminko

Jsi moc velká šikula, už se na ty fotečky a Tebe moooc těším!!!!

Barbora Jirásková

4 holčičky v přírodě

Jsou to naše nejúžasnější holčičky:-) Jedna hezčí než druhá, koukám na ně každý den a malá z nich má vytapetovaný pokoj :-) Zuzi, přidej ještě tu, jak skáčou všichni a záchvat smíchu... Každý je z té fotky vysmátý, nadšený... prostě best. Nejlepší fotka, co jsem viděla.
Martina T.: Krásný fotky, krásný holky, malý i ty velký.
Kateřina T.: Jsou luxusní.

Michaela Kodýtková 

foto na firemní prezentaci 

Zuzko, focení s tebou bylo báječné, počasí i místo skvělé, i s těma zvědavýma labutěma! Bavily jsme se u toho a je to z fotek znát. A hlavně ty jsi nás dovedla uvolnit a rozzářit a pojala jsi to hravě a tvořivě, což je super:o)) Vzhledem k tomu, že fotky byly dělány jako civilní, moc jsme se nechystaly, ale nedalo mi to a doma jsem do tašky přece jen hodila pár šátků a svršků, které přišly vhod... Díky moc, těším se na další focení s tebou. Míša

Jana Popelková

rodina v přírodě, těhotenské

Fotografie jsou moc hezké, už nám visí na zdi v rámečku a zdobí byt a my máme památku na to, jaká jsme krásná rodinka :-) Já musím říci, že nejvíc se mi líbí to, že jsou ty fotky přirozené, nenásillné a jde poznat, že tohle jsme prostě my a máme se rádi!!!!!!!! Průběh focení byl v pohodě, na mého muže příliš dlouhý, ale to bylo dáno tím, že jsme fotili nás jako rodinu, mě jakožto těhulku a taky na třech místech, železnice, most a obilí, asi nejkrásnějšší fotky jou z toho mostu a z kolejí!!!!!! Fakt nádhera, mám prostě ráda ty fotky, jak se tam po sobě válíme a smějeme a je to krása!!! Takže za nás spokojenost!!

Pavla Marešová

boudoir

Focení se Zuzkou bylo velice uvolněné a příjemné. Zuzka měla perfektně připravený scénář, rekvizity, doplňky, zorganizovanou spolupráci s vizážistkou. Respektovala citlivě moje předchozí vize a potřeby, cítila jsem se za objektivem dobře. Nejvíc jsme si to myslím užily při focení venku :-) Díky Zuzce a jejím fotkám, které jsou nádherné, jsem si připomněla, co je to být ŽENA :-) Děkuju!

...Mým blízkým se fotky také moc líbí, čtyřletá neteř každou prý okomentovala: "nahá víla", "nahá víla" a že to jsou všechno "Páji", Jeronýmek ve mně vidí zase samé princezny...

Jolana Novotná

reportáž ze cvičení

Zuzy, ty jsi rychlík. Moooooc díky. Fotky jsou nádherné. Opět jsem slzela. Jsi boží fotografka. Děkuji. Moc ráda použiji fotky s vodoznakem. A pokud je umístíš i na svém webu bude mi ctí, udělej jak to bude pro tebe nejlepší. S láskou a vděčností Jolanka 

Ivana Veisová

boudoir

Foceni boudoir s pani Skvrnovou jsem si opravdu uzila. Jsem dost stydlivy clovek, ale pri foceni jsem se citila opravdu uvolnene a prijemne a to je take znat na vyslednych fotkach. Libila se mi jak jeji pripravenost a napaditos,t tak velice prijemne vystupovani a prijemna atmosfera. Moc za to dekuji.  

Lucie Mrňávková

rodina

Ahoj Zuzy, super fotky! Jsi šikula! Nááádhera! Zároveň závidím, také by mě to bavilo! Jak dopředu si tě můžeme objednat? Fotky máš nádherné!!! 

Tereza Klemensová

žena, exterier

Děkuju za focení. Každopádně sranda byla. Čekala jsem víc mžourajících fotek, jak slunko pálilo, ale kdo umí, tak umí. Takže díky. 

Jana Kaštovská

portréty ženy

Dobrý večer, Zuzano, děkuji za krásné vytvoření fotografií a portrétů. Opravdu jste mě vystihla taká, jaká jsem. Děkuji a budu se těšit na CD a fotografie. Také se budu těšit na brzké setkaní a přeji Vám, ať uděláte výstavu svých fotografií. Máte talent. 

Lukáškovi

těhotenské; následně foto s miminkem

Děkujeme za krásné fotky naší rodinky. Zejména se nám líbilo, že je na Vás vidět, že focení Vás opravdu baví a děláte to moc dobře. Jste na focení vždy připravená a umíte nás nastavit tak, že ta fotka pak vypadá úžasně adokonce nám to tam i sluší ;-). Fotky jsou originální a rozhodně se nejedná o žádnou tuctovku. Takže díky.

Paní Pavlína

boudoir; po odevzdání náhledů fotek

Zuzko!!! Ty jsou krásný, moc děkuju! A taky děkuju za péči při focení. Těším se i zítra na další fotky, to bude sakra těžký výběr :-)

Eliška

foto proměny, vizáž

Ahoj Zuzko, no to je úžasné!!!!! Ne - Ty jsi úžasná! :-) Fotky jsou boží! Mám strašnou radost, vypadá to úchvatně...! :-) Jsi zlatá... Moc a moc děkuju a těším se na další spolupráce :-)

Monika Dušková

děti v přírodě

Před nedávnem jsme si od Zuzky nechávali fotit naše dětičky. Bylo jich dohromady 5 a z toho jeden, co ani nesedí, a jeden roční svišť, kterej zase ani chvíli neposedí. Respekt. Ono zaujmout pět dětí najednou, aby všechny koukali jedním směrem a ještě se u toho nějak tvářili, nadlidský výkon. Zuzka ovšem zvládala s přehledem,j ednak vybavená rekvizitami a hlavně trpělivostí a dobrou náladou. A výsledek je úžasný, máme krásné fotky. Zuzi, velké díky tobě a respekt, focení byla zábava:) 

Veronika Trebatická

svatba, celodenní focení

Ahoj Zuzko, za sebe, co se focení týče, musím říct, že jsem byla naprosto spokojená. Jak už jsem ti říkala, nejsem člověk, který by se nějak extrémně rád fotil, a musím říct, že tvoji přítomnost jsem přestala celkem brzy vnímat, což si myslím bylo pro zachycení přirozených fotografií důležité. Fotografie od tebe se všem v okolí moc líbí. Moc povedené jsou ty koláže, které vždy uvádí nějakou etapu svatebního dne. Takže ještě jednou moc děkujeme za překrásné fotografie z našeho velkého dne a jsme velice rádi, že zrovna na nás sis focení svatby vyzkoušela. :-)

Pavla Janečková

boudoir

Fotografka umí vytvořit příjemnou atmosféru, takže si člověk focení (v ateliéru) užívá. Taky díky tomu vypadají fotky tak přirozeně. Též má cit vybrat ty fotografie, na kterých se sama sobě fakt líbím. 

Markéta Vachová

s dcerkou

Milá Zuzko, chtěla bych Ti dodatečně poděkovat za moc příjemné focení, které jsem si super užila. Jak jsi zvládla nafotit tolik krásných fotek mojí malé princezny, v takové časové tísni a v prostoru tělocvičny, to je neuvěřitelné. Moc Tě obdivuji a ještě jednou děkuji.  

Karolína Kovářová

žena, exterier

Děkuju za fotky, jsou krásný, budu mít prima památku :-) Máš krásný fotky. Moc se mi líbí ty kluci na laně, jaks zachytila pohyb a jejich radost a svobodu :-)

Helena Šultesová

rodina, předvánoční focení na louce (zalité sluncem a mrazem)

Ahoj milá Zuzko, měla jsem trochu problém vybrat!! Moc se mi líbily všechny!! A ta naše malá modelka je naprosto dokonalá:-)) ... Díky a těším se.


Jana Popelková

zimní královna, výherkyně fotosoutěže

Zuzi, moc děkuji za nádhernou zkušenost a neskutečně si cením této výhry, bylo mi ctí s Tebou fotit, za ty komplikace to stálo a moc jsme si to obě užily, nakonec vše dopadlo, jak jsme si přály! všude mlha, šero, mlíko a vyjely jsme nahoru a najednou sníh, slunce, výhledy,
krajina, prostě neskonalá krása! zima byla, ale nám ne! zahřály jsme se, rozhodně jsme se nenudily, měly publikum:-) a musím říct, že to byla obrovská zábava!!! Díky Zuzko a těším se na další:-)

  • vidíte, i přes to, že byla k....... zima, jsem se smála, protože Zuzka Vás prostě zahřeje!! (snímek, kdy leží v plesových šatech na sněhu)
  • ano, krásná fotka, Zuzka si mě naštelovala, jak potřebovala,měla o fotce jasnou představu! byl to skvělý zážitek a rozhodně všem doporučuji!!Ještě jednou děkuji za výhru a neskutečný zážitek, moc mě to bavilo! (snímek v šatech, na sněhu, u okraje lesa)
  • ten sníh ve vlasech je luxusní, kdyby jen lidi věděli, jak to vznikalo...se musím pořád usmívat, i když jsem straaašně unavená, díky za fotky Zuzi!! dodávaj mi energii!!! Moc děkuji!! Jsem nadšená!!
  • https://www.facebook.com/media/set/?set=a.987131151340530.1073741902.516874931699490&type=3

Iva Guzková

děti v domácím prostředí

Ahoj Zuzi,prace na sobe je vzdycky super.Foceni me prislo fajn, ja osobne jsem pro prirozenost.Myslim si,ze kdyby clovek mohl byt s lidmi cely den a fotit, co ho zrovna napadne a nebo pul dne pri hrani deti ci prirozene reakci matka dite nebo manzelsky par...cokoliv.Clovek, ktery vi,ze se bude fotit nikdy nebude prirozeny.Nedavno se mi povedlo deti vyfotit prirozene.A moc se to manzelovi a jinym lidem libilo.Prirozeny usmev,prirozena reakce jakakoliv.Ale kazdy pozaduje neco jineho.A kazdy ma jinou predstavu o tom,jak chce byt foceny.Nekdo chce byt strojeny a prijde mu to pekne a nekdo chce prirozenost a nekdo to ani neresi.Je to jak na svatbe,fotograf foti i momentky,ktere zastihuji prirozenou krasu,to je tak uzasne.Jinak si myslim,ze fotis pekne,jen ja osobne az budu chtit znovu od tebe fotit,zvolim foceni venku a byla bys s nami jako kdyby na prochazce a jen tak si fotila,co te napadne:-)A az budes mit pocit,ze je vse dobre a pekne fotecky,muze se prestat.Muzeme jit na hris te,do prirody...

paní Jolana Novotná

foto na firemní prezentaci, blog

Ahoj Zuzi, musím říct, že tento výběr byl pro mě dost těžký, tolik nádherných fotek, tolik témat, ale chtěla jsem to, mám to. Brala jsem od spoda, od shora, z leva i z prava. Třídila, vybírala, zkopumala co říkám na každé fotce, jakou zprávu nesu. Co vlasně chci říct na tom mém webu. Prostě proces jak hrom. Ani nevím, jestli jsem si díky tomu něco víc ujasnila, no zase uvidím až v praxi. Radila mě celá rodina, bylo zajímavé si udělat seznam fotek které se líbí dceři, manželovi. Podle toho vidím, jak mě který ten člověk vidí, kde se komu zdám autentická. Já sama jsem nad tím strávila několik hodin a několik hodin i společně s rodinou.Takže děkuji úplně za vše. Za trpělivost, kterou jsi mi dala při focení. Za čas, který jsi mi dala na výběr. Za jemné postrčení abych dokončila výběr fotek. Za příležitost sednout si večer s rodinou a poznat jejich názor na mě. Za zamyšlení se nad sebou, co ta fotka o mě vypovídá, co říkám, co nesu do světa. Za ujasnění si, co chci svým webem říct o sobě, co každou stránkou chci sdělit. Jo a taky za to, že jsem se zase o trochu zdokonalila v práci na počítači - naučila jsem se jak zabalit soubor aby šel odeslat. :-) Prostě samá pozitiva a klady... Ať už jsem vybrala co jsem vybrala, tak mi to v dnešní den přijde nejlepší, jsem v reflexní fázi, a definiti vně jsem vybrala tyto fotky. Měj se krásně Jolča