Boudoir - intimní ženské portréty

Co jsou "budoárky"?

Křehká žena, něžná, zasněná. Dračice, žena vamp. Sexy kočka i romantická duše. To všechno jste Vy. Vždyť každá žena má tolik tváří. A já Vám je pomůžu vystihnout. Boudoir portréty zachycují ženu svůdně, ale decentně, v náznacích, víc skrývají, než odhalují...

Ženy často touží po albu intimních portrétů, kterými překvapí své partnery nebo chtějí potěšit sebe. Často my ženy prostě chceme vědět, že jsme krásné, svůdné, že jsme pro svého muže dokonalou bohyní. Málokterá z nás si důvěřuje, aby řekla: "Přesně taková jsem." Ale já Vám ukážu, že taková můžete být. Můžete se proměnit v bohyni. Jedinečnou, báječnou ženu, obletovanou a opečovanou.

Objevím Vaši pravou tvář. I ty další

Žena je zobrazena často něžně i dráždivě; v prádle, svůdném oblečení nebo jen lehce odhalujícím. Často se používají doplňky jako punčochy, podvazky, vysoké lodičky, rukavičky, peří, šperky... Fotografování se odehrává v luxusním hotelu, penzionu, retro kavárně, u vás doma (víte, že i "obyčejný" domov lze zachytit jinak?), venku v přírodě nebo na vašem oblíbeném místě. Věk, tělesné proporce či národnost zde nehrají žádnou roli.

A navíc:

  • profesionálně Vás nalíčí a vytvoří účes zkušená vizážistka

  • doplňky Vám půjčím, nemusíte vše pracně shánět

  • můžete si vybrat prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně

  • popovídáme si předem o tom, co byste chtěla, jak zachytit právě Vás, co je na Vás nejkrásnější

Jak snadné je být krásnou princeznou? Snadné. :-) Líčení a účes s vizážistkou: